Zamówienie Nr OSGK/02/2010 z dnia 2010-02-11 - Przetarg nieograniczony na dostawę 15 fabrycznie nowych autobusów miejskich niskopodłogowych jednej marki, pojazdu pogotowia technicznego oraz samochodu wsparcia logistycznego – odpowiedź na pytanie 1.

Data wydania 2010-02-11
Numer OSGK/02/2010
Tytuł Przetarg nieograniczony na dostawę 15 fabrycznie nowych autobusów miejskich niskopodłogowych jednej marki, pojazdu pogotowia technicznego oraz samochodu wsparcia logistycznego – odpowiedź na pytanie 1.

Zamówienie Nr OSGK/02/2010 z dnia 2010-02-11 - Przetarg nieograniczony na dostawę 15 fabrycznie nowych autobusów miejskich niskopodłogowych jednej marki, pojazdu pogotowia technicznego oraz samochodu wsparcia logistycznego – odpowiedź na pytanie 1.

Treść:

Do Zamawiającego zwrócił się Wykonawca o wyjaśnienie treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia przetargu nieograniczonego „Dostawa 15 fabrycznie nowych autobusów miejskich, niskopodłogowych jednej marki, pojazdu pogotowia technicznego oraz samochodu wsparcia logistycznego”.
Treść zapytań:
1. Załącznik nr 6 do SIWZ „Szczegółowy opis wymagań przedmiotu zamówienia – autobus” Lp. 7 – Klimatyzacja, wentylacja
Czy Zamawiający dopuszcza zaoferowanie autobusu wykonanego zgodnie z najnowszą technologią polegającą na zastosowaniu podciśnieniowej intensywnej wymiany powietrza           w autobusie, które jest wytwarzane przez wentylator wyciągowy o dużej wydajności (autobus jest wyposażony w perforowane podsufitki – podobnie jak w autobusach turystycznych)?
2. Załącznik nr 6 do SIWZ Szczegółowy opis wymagań przedmiotu zamówienia – autobus” Lp. 17 – Drzwi
Czy Zamawiający dopuszcza zaoferowanie autobusu, w którym pierwsze drzwi (oba skrzydła) posiadają podwójną szybę?
3. Jaki jest średni roczny przebieg autobusu w mieście Suwałki?

 Zgodnie z Art. 38 ust 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający udziela następującego wyjaśnienia:

• Odnośnie zapytania nr 1.  – Zamawiający dopuszcza zaoferowanie autobusu                     z zastosowaniem podciśnieniowej intensywnej wymiany powietrza w autobusie, które jest wytwarzane przez wentylator wyciągowy o dużej wydajności i w tym zakresie zmienia SIWZ.
• Odnośnie zapytania nr 2.  – Zamawiający dopuszcza zaoferowanie autobusu,                  w którym pierwsze drzwi (oba skrzydła) posiadają podwójną szybę.
• Odnośnie zapytania nr 3. – Średni roczny przebieg autobusu w Suwałkach wynosi około 60 tys. km.

 

Metryka strony

Udostępniający: osgk

Wytwarzający/odpowiadający: Radosław Jabłoński

Wprowadzający: Radosław Jabłoński

Data wprowadzenia: 2010-02-24

Modyfikujący: Radosław Jabłoński

Data modyfikacji: 2010-02-24

Opublikował: Radosław Jabłoński

Data publikacji: 2010-02-24