Zamówienie Nr OSGK/03/2010 z dnia 2010-04-13 - Przetarg nieograniczony na Dostawę fabrycznie nowego samochodu wsparcia logistycznego w ramach projektu pn Poprawa funkcjonowania systemu transportu publicznego miasta i gminy Suwałki – etap II - odpowiedź na pytanie do siwz nr 1

Data wydania 2010-04-13
Numer OSGK/03/2010
Tytuł Przetarg nieograniczony na Dostawę fabrycznie nowego samochodu wsparcia logistycznego w ramach projektu pn Poprawa funkcjonowania systemu transportu publicznego miasta i gminy Suwałki – etap II - odpowiedź na pytanie do siwz nr 1

 

Do Zamawiającego zwrócił się Wykonawca o wyjaśnienie treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia przetargu nieograniczonego na „DOSTAWĘFABRYCZNIE NOWEGO SAMOCHODU WSPARCIA LOGISTYCZNEGOW RAMACH PROJEKTU PN POPRAWA FUNKCJONOWANIA SYSTEMU TRANSPORTU PUBLICZNEGO MIASTA I GMINY SUWAŁKI – ETAP II””.

Treść zapytania:          
Odnośnie projektu umowy:

1.Czy Zamawiający dopuszcza dostarczenie samochodu tylko z instrukcją obsługi w języku polskim w wersji papierowej, bez wersji elektronicznej?

2. Czy Zamawiający dopuszcza dostarczenie samochodu z 24 miesięczną gwarancją mechaniczną bez limitu kilometrów, bez każdorazowego wydłużania gwarancji o czas od dnia zgłoszenia awarii uniemożliwiającej korzystanie z przedmiotu umowy do dnia odebrania sprawnego pojazdu ?

Odnośnie opisu przedmiotu zamówienia:

3.Czy przestrzeń ładunkowa około 5 m3 liczona jest za siedzeniem kierowcy czy za siedzeniami w przestrzeni ładunkowej?

4.Czy zamawiający dopuszcza wykładzinę antypoślizgową gumową z osłoną krawędzi załadunkowej?

5.Czy Zamawiający dopuszcza zamykany wlew paliwa klapką bez dodatkowego klucza? Jeżeli są otwarte drzwi kierowcy mamy dostęp do klapki umożliwiającej dostanie się do wlewu paliwa.

6.Czy Zamawiający dopuszcza stały napęd na cztery koła 4Motion, rozdział mocy na oś przednią i tylną realizowany za pomocą sprzęgła Haldex?

7.Czy zamawiający dopuszcza spawarkę i agregat w jednym urządzeniu?

8.Na jakiej częstotliwości ma pracować wymagany radio-telefon?

9.Czy modem GSM/GPRS kompatybilny z systemem zarządzania flotą „Taran” ma być wyposażony w instalację zasilającą i antenową?

10.Czy zamawiający dopuszcza agregat prądotwórczy 230V/50Hz i 400V ?

11.Czy zamawiający w pkt 14 ma na myśli opony letnie z felgami zamontowane na samochodzie oraz dodatkowe felgi blaszane z oponami zimowymi?

 

Zgodnie z Art. 38 ust 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający udziela następującego wyjaśnienia:

Odnośnie zapytania nr 1. – Zamawiający dopuszcza dostarczenie samochodu tylko z instrukcją obsługi w języku polskim w wersji papierowej, bez wersji elektronicznej i w tym zakresie zmienia SIWZ.

 

Odnośnie zapytania nr 2. – Zamawiający dopuszcza dostarczenie samochodu z 24 miesięczną gwarancją mechaniczną bez limitu kilometrów, bez każdorazowego wydłużania gwarancji o czas od dnia zgłoszenia awarii uniemożliwiającej korzystanie z przedmiotu umowy do dnia odebrania sprawnego pojazdu i w tym zakresie zmienia SIWZ.

Odnośnie zapytania nr 3 – Zamawiający wymaga aby pojazd posiadał przestrzeń ładunkową min 5 m3. Niezależnie od tego czy przestrzeń ta liczona jest od siedzeń kierowcy czy siedzeń w przestrzeni ładunkowej długość przestrzeni ładunkowej licząc od siedzeń w drugim rzędzie musi wynosić min 1,9 m.

Odnośnie zapytania nr 4 – Zamawiający dopuszcza wykładzinę antypoślizgową gumową z osłoną krawędzi załadunkowej.

Odnośnie zapytania nr 5 – Zamawiający dopuszcza zamykany wlew paliwa klapką bez dodatkowego klucza i w tym zakresie zmienia SIWZ.

Odnośnie zapytania nr 6 – Zamawiający nie dopuszcza stałego napędu na cztery koła 4Motion z rozdziałem mocy na oś przednią i tylną realizowanym za pomocą sprzęgła Haldex.

Odnośnie zapytania nr 7 – Zamawiający dopuszcza spawarkę i agregat w jednym urządzeniu.

Odnośnie zapytania nr 8 – radio-telefon ma pracować na częstotliwości 163,4625 MHz.

Odnośnie zapytania nr 9 – modem GSM/GPRS kompatybilny z systemem zarządzania flotą „Taran” ma być wyposażony w instalację zasilającą i antenową.

Odnośnie zapytania nr 10 – Zamawiający dopuszcza agregat prądotwórczy 230V/50Hz i 400V.

Odnośnie zapytania nr 11 – Zamawiający w pkt 14 załącznika nr 6 do SIWZ ma na myśli opony letnie z felgami zamontowane na samochodzie oraz dodatkowe felgi blaszane z oponami zimowymi.

 


Załączniki do treści

Metryka strony

Udostępniający: Eugeniusz Dariusz Przybysz - Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej

Wytwarzający/odpowiadający: Izabela Skorupska

Wprowadzający: Izabela Skorupska

Data wprowadzenia: 2010-05-06

Modyfikujący: Izabela Skorupska

Data modyfikacji: 2010-05-06

Opublikował: Izabela Skorupska

Data publikacji: 2010-05-06